Christina Aguilera – Secret Potion

Secret Potion
Christina Aguilera přichází na trh s novou kolekcí parfémů nazvanou Secret Potion. Tato vůně má nádech tajemna a nechybí ani erotický a smyslný večerní tón ženy. Parfém je navržen pro ženu, která je ráda středem pozornosti a která by ráda stála v září reflektorů. Krása parfému spočívá právě v síle a sebedůvěře, která by neměla chybět ani jeho nositelce.

Ve vůni se mísí tóny exotického ovoce a květin s teplými orientálními podtóny. Nejvýraznější část vůně jsou známky citronu a mandarinky. Parfém jemně přechází do tónů bílých květů jasmínu, pomeranče a lotosu. Dalšími složkami je pižmo, fazole, tonka, ambra a tmavý eben.

Flakón parfému je navržen ve tvarech ženského těla, aby tak už na první pohled bylo jasné, že se jedná o vůni velmi smyslnou. Každý flakónek má svůj malý stříbrný medailon. Secret Potion od Christiny Aguilery byla vybrána mezi 14 nejlepších vůní pro podzim/zimu 2011 podle časopisu Cosmopolitan. Vůně Secret Potion je na trhu k dispozici v 50ml flakónu.

Christina Aguilera – Secret Potion

1 komentář

  1. Secret Potion je dle mého soudu nejlepším parfémem od Christiny Aquilery. Vůně mi připomíná lízátko s příchutí koly. Parfém mi lehce připomíná vůni Wild Rose od Avril Lavigne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here