DOLCE & GABBANA LIGHT BLUE SUN

Zatímco Bianca Balti a David Gandy zůstávají ikonickými tvářemi Light Blue a Light Blue Pour Homme, nový pár ztělesňuje letní limitovanou edici v roce 2019, která vypráví příběh nových vůní: Light Blue Sun. Light Blue Sun je pozvánkou na Capri – nechte se novou vůní odvézt na výlet, abyste znovu prožili svou první letní romantiku.

NOVÝ PÁR: MLADÍ, BLOND A ZAMILOVANÍ

Dolce&Gabbana Beauty zachytí podstatu mladé, sluncem políbené vášně s novou limitovanou edicí vůně, Light Blue Sun, objevováním nové čichové oblasti: teplé, smyslné, slunečné. Light Blue Sun je inspirována vzrušujícím kouzlem letní lásky na okouzlujícím ostrově Capri, ohřívaném oslnivými středomořskými slunečními paprsky.

LIGHT BLUE SUN – POUR FEMME

Toto léto, Light Blue Sun s ovocným květinovým podpisem, nová, slunečná a smyslná kvalita, jako by ji ohřál zuřivý žár slunce na ostrově Capri. Vůně Light Blue Sun s dotykem italského citronu a šťavnatého jablka Granny Smith je zklidněna proudem chladné, osvěžující, kokosové vody a povzbuzená ostrými mořskými kapkami. Původní srdce smyslného jasmínu a ženské bílé růže jsou nyní doplněny exotickými frangipani, vytvářejícími opojnou směs květinového nektaru nasáklého sluncem. V základu je aromatické cedrové dřevo propojeno s hřejivým jantarem a sladkou intenzitou vanilky. Nakonec hypnotická stezka svůdného bílého pižma na kůži přetrvává a vyvolává návykovou touhu letní lásky.

LIGHT BLUE SUN – POUR HOMME

Ikonická kořenitá vůně Light Blue Sun Pour Homme se znovu objevuje jako sprcha svěžesti a tepla italského slunce. Chladivý koktejl italského bergamotu a šťavnatého grapefruitu je oživený pikantním zázvorem a čerstvými vlnami vody. Jak se vůně vyvíjí do intenzivně středomořského a maskulinního srdce, teplo cedrového dřeva a cypřiše vyzařuje sílu slunce v polední špičce a vytváří aromatický rozmarýn v kombinaci s osvěžující kokosovou vodou. Dřevitý dubový mech a smyslné bílé pižmo dominují, zatímco zemitý vetiver a smyslná vanilka znovu vytvářejí neodolatelný půvab slané, sluncem políbené pokožky.

Informativní cena – BLUE SUN – Eau de Toilette LIMITOVANÁ EDICE

50ml – 100ml – 1950 Kč/74€ – 2590 Kč/97€

LIGHT BLUE SUN – Eau de Toilette pour homme LIMITOVANÁ EDICE

75ml – 125ml – 1790 Kč/67€ – 2490 Kč/90€

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here