ELIZABETH ARDEN WHITE TEA COLLECTION

Najdi svůj moment.

Jemné sluneční paprsky dopadají na stránky knížky, vůně horkého čaje se nese vzduchem a Vy se těšíte na ukradenou chvilku, kterou máte jen pro sebe. Malá, jednoduchá potěšení, která jsou důvěrně známá nám všem.

S uvedením vůně White Tea v roce 2017 se Elizabeth Arden vydala na cestu, aby zachytila jednoduchá potěšení z okamžiku pomocí čisté a nekomplikované vůně. Dnes Elizabeth Arden rozšiřuje svoji sbírku o vůně White Tea Wild Rose a White Tea Vanilla Orchid – to vše pro ženy, které se chtějí v této chvíli především bavit a radovat.

Vůně jsou sestavené parfuméry tak, aby evokovaly nejrůznější pocity, které prožíváte v momentech, kdy si užíváte chvíle odpočinku a máte čas sama pro sebe. Divoká růže a vanilková orchidej se spojují s bílým čajem a oslavují potěšení ze života. Objevte prostou radost z definování chvíle pro sebe samu.

VŮNĚ

Čistá. Příjemná. Nekomplikovaná.

White Tea

Naléváte si první šálek čaje, pára jemné sladké vůně se dere vzhůru, cítíte krémový kosatec a usmíváte se, když si uvědomíte, že máte klid kolem sebe. Cítíte vůni čaje a jemných květů a začtete se do prvních řádků knihy.

White Tea je rafinovanou esencí čistoty.

Vrchní tóny: italská mandarinka, japonská bílá kapradina, mořská bříza, šalvěj

Srdce: bílý čaj, maté, bílý iris

Základ: bílé dřevo, fazole tonka, jemné pižmo

Nový White Tea Wild Rose

Sladká, jemná květinová vůně, která vykouzlí úsměv na tváři.

White Tea Wild Rose zachycuje smyslnost divoké růže na okraji oceánu. Stoupající sladkost růže se mísí s čerstvým vánkem. Smyslná kytice květů růží s delikátním květem hrušky a pivoňky.

Vrchní tóny: bílý čaj, květ hrušky, červený rybíz

Srdce: bulharská růže, turecká růže, pivoňka, muškátová šalvěj

Základ: Pižmo, maté, fazole tonka, ambra

“Okamžik inspirován příjemnou vzpomínkou, kdy se vzduch začíná ohřívat, pučí první růžové květy a jejich podmanivá vůně se šíří kolem nás. Chtěli jsme zachytit tento jedinečný okamžik.” Parfumér Guillaume Flavigny & Rodrigo Flores-Roux

 

Nový White Tea Vanilla Orchid

Opulentní, nevinná, přitažlivá květina, která vás přivede na místo teplého klidu.

White Tea Vanilla Orchid evokuje bohatost chladného večera, kdy si chvilku zpříjemníte zapálenou svíčkou. Vanilka naplněná jasnými náznaky citronu a kdoule. Pozvánka k teplému večeru a pohodlí.

Základní tóny: citron Primofiore, bergamot, dýně, olej z Elemi

Srdce: bílý čaj, gardénie, jasmín, vanilková orchidej

Základ: Ambrette,iris, vanilka, jantarové dřevo, pižmo

Při vytváření této vůně jsem chtěl zachytit okamžik čistého klidu a pohodlí. Vůně zachycuje chvíle pohody s uklidňujícím šálkem čaje, smyslnou vanilkovou orchidejí a pižmem, které vytváří únik mysli.” Parfumér Gil Clavien

Balení:

Vysoký, rafinovaný flakon s čistými liniemi a bílým až čirým ombré designem vyjadřují jednoduchost bílého čaje, zatímco krémová světle růžová a teplá jantarová barva zvýrazňují typické tóny vůně.

Cena:

Eau de Toilette 30 ml/ 50ml/ 100 ml

Informativní cena – 790 Kč/26 €, 990Kč/35 €, 1390 Kč/49 €

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here