Gucci – Guilty Pour Homme

Guilty Pour Homme
Pro všechny muže milující značku Gucci, byla koncem roku 2011 představena nová aromatická vůně Pour Homme Guilty jako doplněk k oblíbené ženské verzi parfému Gucci Guilty uvedeného v roce 2010.

Guilty Pour Homme určen pro muže, kteří vědí co chtějí. Charismatický alfa samec, pravý magnet pro dámy, je zastoupen v této provokativní a svůdné kompozici. Vůně se otevírá levandulí a citrónem, které jsou doplněny lákavou vůní pomerančových květů. Základní tóny jsou složeny z vůní teplých dřevin a akordů cedru a pačuli, které dobarvují vzrušující a přesto lehkou vůni celé kompozice.

Láhev je vyrobena z kovu a studeného těžkého skla, které mají společně navodit dojem mužnosti a luxusu. Ve spojení s dámskou verzí parfému vynikne luxus v podobě kombinace zlaté a stříbrné barvy. Prostřední část flakónu je zdobena kovovým znakem Gucci.

Tváří parfému se stal americký herec Chris Evans, známý například svými rolemi ve filmech Fantastická čtyřka a Avengers.

Guilty Pour Homme je k dispozici ve 30, 50 a 90 ml balení jako toaletní voda, s doplňkovým sortimentem pro péči o tělo: 75ml balzám po holení, 90ml voda po holení, 100ml deospray, 75g deostick a 150 ml sprchový gel.

Zdroj: fragrantica.com

Gucci - Guilty Pour Homme

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here