Al Haramain Golden Oud - EDP 100 ml

Al Haramain Golden Oud - EDP 100 ml

 Kč
1599 Kč

Jedinečná nabídka, Al Haramain Golden Oud - EDP 100 ml co bereme od značky Al Haramain - tento produkt posíláme ve výprodejové akci za Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: palh028100
Do obchodu

Popis

Al Haramain

Neodoláte: Al Haramain Golden Oud - EDP 100 ml se známou značkou Al Haramain - tento artikl pořizujte v časové omezené slevě za   Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Zažijte ztělesnění 50 let excelence v parfumérii s touto zcela novou vůní Al Haramain Golden Oud. Tato majestátní směs se skládá z nejjemnějšího, originálního dehnal oudu, extrahovaného z druhu stromu Khasiana před 50 lety, vyzrálého k dokonalosti a zabaleného do této mistrovsky vytvořené lahvičky, která symbolizuje vůni uvnitř. Jeho bohatě kořeněný úvod vede k sladké, balzamické fázi, která vede k základu s podtóny pryskyřičných a teplých vůní oudu, jantaru a santalového dřeva. Golden Oud je skutečně nebeská, dech beroucí vůně, která rezonuje vaší myslí a duší.

Parfém od Al Haramain za cenu Kč. Původní cena 1599 Kč. Pořidte si Al Haramain Golden Oud - EDP 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag