Al Haramain Musk Al Haramain - parfémový olej 12 ml

Al Haramain Musk Al Haramain - parfémový olej 12 ml

429 Kč
499 Kč

Vynikající Al Haramain Musk Al Haramain - parfémový olej 12 ml co nám vyrábí Al Haramain - tento produkt prodáváme s unikátní slevou za 429 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: palh03612
Do obchodu

Popis

Al Haramain

Produkt osvědčený zákazníky, Al Haramain Musk Al Haramain - parfémový olej 12 ml od oblíbeného výrobce Al Haramain - tento artikl je v tento okamžik s unikátní slevou za 429  Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Musk Al Haramain je dokonalá vůně pro ženy. Její kombinace je neobyčejná a ihned si ji zamilujete. V hlavě ucítíme ovocné poznámky. V srdci se nachází růže, lilie a fialka. Nakonec si užijeme vůni pižma, cedru, vanilky a jantaru. 

Parfém od Al Haramain za cenu 429 Kč. Původní cena 499 Kč. Pořidte si Al Haramain Musk Al Haramain - parfémový olej 12 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag