Aquolina Pink Sugar - EDT 50 ml

Aquolina Pink Sugar - EDT 100 ml

339 Kč
359 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Aquolina Pink Sugar - EDT 100 ml s proslulou značkou Aquolina - tento produkt posíláme při časově omezené akci za 332 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: paq001100
Do obchodu

Popis

Aquolina

Tradiční bestseller, Aquolina Pink Sugar - EDT 100 ml oblíbené značky Aquolina - tento artikl doporučujeme za jedinečnou cenu 332  Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Moderní, svěží, romantická, harmonická, sladší, květinově-ovocná dámská vůně - všechny tyto přívlastky v sobě ukrývá toaletní voda Pink Sugar od značky Aquolina. Spojuje v sobě bergamot, pomeranč, maliny, fíkový list a další zajímavé složky. Na trh byla uvedena v roce 2004.

Parfém od Aquolina za cenu 332 Kč. Původní cena 349 Kč. Pořidte si Aquolina Pink Sugar - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag