Armani Privé Vétiver d´Hiver - EDT 100 ml

Armani Privé Vétiver d´Hiver - EDT 100 ml

3275 Kč
4499 Kč

Perfektní Armani Privé Vétiver d´Hiver - EDT 100 ml co bereme od značky Armani - toto zboží zakoupíte s VIP slevou pro každého za 3999 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pga346100
Do obchodu

Popis

Armani

Zákazníky doporučované zboží, Armani Privé Vétiver d´Hiver - EDT 100 ml od výrobce Armani - tento artikl se na vás těší v sezónní slevě za 3999  Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Tato svěží a energická vetiverová vůně pro muže se střídajícími se suchými tóny a smyslnými akordy odráží slávu přírody zkrocenou člověkem. Při hledání krásy ve Visutých zahradách Semiramidy přestavěných ve sklenících Zimního paláce v Petrohradu stvořil Giorgio Armani opojnou unisexovou vůni Vétiver d‘Hiver, která dráždí smysly.    „Představoval jsem si Babylon a nechal jsem se svádět obrazem bohaté oázy nad vyprahlou krajinou,“ vzpomíná Armani. „Chtěl jsem vytvořit svěží vůni, která by zachycovala aroma tohoto zázraku." Na trh byla uvedena v roce 2008.

Parfém od Armani za cenu 3999 Kč. Původní cena 4499 Kč. Pořidte si Armani Privé Vétiver d´Hiver - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag