Armani Sì - EDP 50 ml + sprchový gel 75 ml+ tělové mléko 75 ml

Armani Sì - EDP 50 ml + sprchový gel 75 ml+ tělové mléko 75 ml

1899 Kč
5000 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Armani Sì - EDP 50 ml + sprchový gel 75 ml+ tělové mléko 75 ml co bereme od značky Armani - tento produkt objednáte téměř zdarma za 1899 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pga265
Do obchodu

Popis

Armani

Neodoláte: Armani Sì - EDP 50 ml + sprchový gel 75 ml+ tělové mléko 75 ml originální od labelu Armani - tento hit můžete sehnat extra výhodně za 1899  Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Parfém Sì od Armaniho vystihuje ženu otevřenou, říkající ano životu, lásce, síle, snění, svobodě i sobě samé, stejně jako hlavní představitelka této jedinečné vůně, Cate Blanchett. "Sì je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše," říká o své vůni Giorgio Armani. Režisérka Anne Fontaine, která se ujala režie kampaně, o parfému řekla:"Když citím Sì, připadá mi jako přítomnost, osobnost, která se osvobodila a přilnula k pleti. Je velmi smyslný." Na trh byla uvedena v roce 2013.

Parfém od Armani za cenu 1899 Kč. Původní cena 5000 Kč. Pořidte si Armani Sì - EDP 50 ml + sprchový gel 75 ml+ tělové mléko 75 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag