Britney Spears Fantasy - EDP 50 ml

Britney Spears Fantasy - EDP 50 ml

 Kč
389 Kč

Trhem osvědčený produkt, Britney Spears Fantasy - EDP 50 ml od společnosti Britney Spears - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: pbs00350
Do obchodu

Popis

Britney Spears

Zákazníky doporučované zboží, Britney Spears Fantasy - EDP 50 ml od společnosti Britney Spears - tento hit můžete získat s neuvěřitelnou slevou za   Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Každý o něčem sní. Ani popová princezna Britney Spears není výjimkou, i ona má bohatou fantazii. Fantasy je plná kouzel a bohatá na vzrušení z lovu. Příběh fantazie se rozvíjí díky bohatosti červené švestky z Číny, zlaté kdoule a exotického kiwi. Pokračuje vůní koláčků, bílé orchideje, čokolády a okvětních lístků jasmínu. Celou pohádku uzavírají smyslná dřeva a pižmo. Flakon byl vytvořen ve šperkařské firmě Swarovski. Ponořte se do světa fantazie spolu s jedinečnými ingredencemi jako je Čánská švestka nebo kořen z kosatce či smyslné dřevo.

Parfém od Britney Spears za cenu Kč. Původní cena 389 Kč. Pořidte si Britney Spears Fantasy - EDP 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag