Bruno Banani Magic Woman - EDT 20 ml

Bruno Banani Magic Woman - EDT 20 ml

179 Kč
199 Kč

No a tohle chcete: Bruno Banani Magic Woman - EDT 20 ml co nám vyrábí Bruno Banani - toto zboží si můžete objednat extra výhodně za 159 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: pbb03020
Do obchodu

Popis

Bruno Banani

Vaše oblíbené zboží, Bruno Banani Magic Woman - EDT 20 ml co nám dodává Bruno Banani - toto zboží si můžete koupit výhodně za 159  Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Vůně Magic Woman je nepopsatelná, opojná a svůdná pro každého muže. Magic Woman je vůně pro ženy, které milují flirt - kdekoli, kdykoli a jakkoli chtějí. Potají, troufale, svůdně nebo nezbedně s ženskostí a elegancí nebo i se špetkou provokace. Jejich úsměv a pohyb, jejich chůze … žádný muž se neubrání. Nic není pro muže víc vzrušujícího, než být sveden s důmyslnou vynalézavostí. Než si uvědomí, co se děje, nemá úniku. Zanecháte magický dojem, na který nikdy nezapomene.

Parfém od Bruno Banani za cenu 159 Kč. Původní cena 199 Kč. Pořidte si Bruno Banani Magic Woman - EDT 20 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag