Bruno Banani Magic Woman - EDT 30 ml

Bruno Banani Magic Woman - EDT 30 ml

299 Kč
349 Kč

Udělejte si radost: Bruno Banani Magic Woman - EDT 30 ml od firmy Bruno Banani - tento produkt máte za pár kliknutí s výjimečnou slevou za 289 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: pbb03030
Do obchodu

Popis

Bruno Banani

Příjemné pocity navazující Bruno Banani Magic Woman - EDT 30 ml se známou značkou Bruno Banani - tento produkt koupíte s VIP slevou pro každého za 289  Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte jinde víc než musíte.

Vůně Magic Woman je nepopsatelná, opojná a svůdná pro každého muže. Magic Woman je vůně pro ženy, které milují flirt - kdekoli, kdykoli a jakkoli chtějí. Potají, troufale, svůdně nebo nezbedně s ženskostí a elegancí nebo i se špetkou provokace. Jejich úsměv a pohyb, jejich chůze … žádný muž se neubrání. Nic není pro muže víc vzrušujícího, než být sveden s důmyslnou vynalézavostí. Než si uvědomí, co se děje, nemá úniku. Zanecháte magický dojem, na který nikdy nezapomene.

Parfém od Bruno Banani za cenu 289 Kč. Původní cena 349 Kč. Pořidte si Bruno Banani Magic Woman - EDT 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag