Burberry The Beat - EDP 30 ml

Burberry The Beat - EDP 75 ml

759 Kč
855 Kč

V akci je Burberry The Beat - EDP 75 ml s trendy značkou Burberry - tento produkt obchodujeme výhodně za 729 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pbl04275
Do obchodu

Popis

Burberry

Limitovaná edice produktu Burberry The Beat - EDP 75 ml co nám dodává Burberry - tento hit získáte v úžasné akci za 729  Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Mladá, energická, moderní, dynamická, duchaplná, výrazná, veselá, rázná a plná elánu - tato slova popisují náladu, inspiraci a temperament, které evokuje tato vůně. Tato vůně patří dívce, která žije okamžikem, oslavuje život, je pohodová, záhadná, vychutnává si své mládí a umí tančit do úmoru. Je pro ženu, která miluje být ženou a přitom nepostrádá určitou drsnost. Vůně je sexy, ženská, energizující a výrazná. Na trh byla vůně uvedena v roce 2008.

Parfém od Burberry za cenu 729 Kč. Původní cena 855 Kč. Pořidte si Burberry The Beat - EDP 75 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag