Calvin Klein Escape For Men - EDT 100 ml

Calvin Klein Escape For Men - EDT 50 ml

385 Kč
425 Kč

V akci je pouze tady Calvin Klein Escape For Men - EDT 50 ml s jakostní značkou Calvin Klein - tento produkt máte po jednoduché objednávce v jedinečné akci za 395 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: pck00350
Do obchodu

Popis

Calvin Klein

Kvalitní Calvin Klein Escape For Men - EDT 50 ml od známé značky Calvin Klein - tento hit naleznete za mimořádně nízkou cenu 395  Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Je to živá vůně, která naplňuje mužskou touhu po svobodě utéci za hranice všedního dne. Je vytvořena, aby evokovala dlouhotrvající působivý dojem. Tato vůně je tak individuální a dobrodružná, jako muž, který ji nosí. „Vůně Escape For Men odráží potřebu každého muže učinit svůj život dobrodružným” – Calvin Klein. Moderní, cylindrický, jakoby ledový flakon se stříbrným uzávěrem je vytvořený opět Pierrem Dinandem.

Parfém od Calvin Klein za cenu 395 Kč. Původní cena 425 Kč. Pořidte si Calvin Klein Escape For Men - EDT 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag