Carolina Herrera 212 Men - EDT 50 ml

Carolina Herrera 212 Men - EDT 50 ml

 Kč
915 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Carolina Herrera 212 Men - EDT 50 ml od oblíbené společnosti Carolina Herrera - tento artikl doporučujeme v perfektní akci za Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: pcr00150
Do obchodu

Popis

Carolina Herrera

Kvalitní Carolina Herrera 212 Men - EDT 50 ml s osvědčenou značkou Carolina Herrera - tento hit získáte za skvělou cenu   Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Je pro muže, který je městský, gentleman s vyspělou duší a všudypřítomný. Carolina Herrera 212 Men je čistá průzračná květinová vůně pro muže. Flakon je jednoduchý a klasický, v rukách příjemný. Způsob, jakým víčko na flakon přiléhá, je jako když se zavírají dveře auta.

Parfém od Carolina Herrera za cenu Kč. Původní cena 915 Kč. Pořidte si Carolina Herrera 212 Men - EDT 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag