Cartier Déclaration - EDT 9 ml

Cartier Déclaration - EDT 9 ml

 Kč
199 Kč

Prestižní Cartier Déclaration - EDT 9 ml od značky Cartier - toto zboží si můžete nechat doručit při právě probíhající akci za Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pct0029
Do obchodu

Popis

Cartier

V akci je právě teď Cartier Déclaration - EDT 9 ml kvalitní značky Cartier - tento hit můžete získat ve slevové akci za   Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Tato pánská vůně byla stvořena pro neustále zamilované muže, přístupné a schopné vášně. Distingovaný parfém pro kavalíra, jehož zevnějšek působí sebejistě, přesto ne bez doteku fantazie. Celým srdcem touží naplnit svůj osud a zaníceně se realizuje v umění svádět. Čistě broušená lahvička má štíhlou linii a je jemná na dotek, v ruce se uvelebí jako vyzrazené tajemství. Déclaration, to je prosté, transparentní ztělesnění světla. Má tři skleněné stěny a srdce, které vyjadřuje, jak moc znamenají pro Cartiera mužské emoce a modernost.

Parfém od Cartier za cenu Kč. Původní cena 199 Kč. Pořidte si Cartier Déclaration - EDT 9 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag