Chanel Allure - EDP 100 ml

Chanel Allure - EDP 100 ml

 Kč
3149 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Chanel Allure - EDP 100 ml od populární značky Chanel - tento produkt objednáte v husté akci za Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pca004100
Do obchodu

Popis

Chanel

Vaše oblíbené zboží, Chanel Allure - EDP 100 ml s jakostní značkou Chanel - tento produkt posíláme za perfektní cenu   Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Představuje výlučnější a smyslnější interpretaci ženského kouzla. Kouzlo je součástí každé ženy, stejně jako smyslnost. Vše, co musíte udělat, je uvolnit se a být sama sebou, a objevíte tuto velmi neočekávanou stránku své osobnosti. Ženské kouzlo stojí stranou obecných pravidel nebo módy: žádné okázalosti, žádné složitosti, jen naprostá přirozenost. A taková je právě smyslnost parfému Allure od firmy Chanel, který je nejnovější inkarnací ženského kouzla.

Parfém od Chanel za cenu Kč. Původní cena 3149 Kč. Pořidte si Chanel Allure - EDP 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag