Chloé Chloé - EDP 1 ml - odstřik

Chloé Chloé - EDP 1 ml - odstřik

 Kč
39 Kč

Vaše oblíbené zboží, Chloé Chloé - EDP 1 ml - odstřik značky Chloé - tento hit pořídíte extra výhodně za Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pcl0021
Do obchodu

Popis

Chloé

Vynikající Chloé Chloé - EDP 1 ml - odstřik od producenta Chloé - tento hit můžete získat za skvělou cenu   Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Chloé vyjadřuje tvořivou a sebevědomou jedinečnost Chloé ženy. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Stejným způsobem, jakým si Chloé obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere nyní do rukou tradiční růži a s důmyslnou precizností ji přetváří ve vůni plnou života. Aranžuje ji do poloh průzračnosti a hřejivosti, hravosti a podmanivosti.

Parfém od Chloé za cenu Kč. Původní cena 39 Kč. Pořidte si Chloé Chloé - EDP 1 ml - odstřik nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag