Chloé Chloé - EDP 50 ml + EDP 10 ml

Chloé Chloé - EDP 50 ml + EDP 10 ml

1199 Kč
1599 Kč

Trhem osvědčený produkt, Chloé Chloé - EDP 50 ml + EDP 10 ml od top výrobce Chloé - tento hit získáte extra výhodně za 1199 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pcl092
Do obchodu

Popis

Chloé

Unikátní Chloé Chloé - EDP 50 ml + EDP 10 ml od výrobce Chloé - tento produkt prodáváme v husté akci za 1199  Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Chloé vyjadřuje tvořivou a sebevědomou jedinečnost Chloé ženy. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Stejným způsobem, jakým si Chloé obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere nyní do rukou tradiční růži a s důmyslnou precizností ji přetváří ve vůni plnou života. Aranžuje ji do poloh průzračnosti a hřejivosti, hravosti a podmanivosti.

Parfém od Chloé za cenu 1199 Kč. Původní cena 1599 Kč. Pořidte si Chloé Chloé - EDP 50 ml + EDP 10 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag