Davidoff Horizon - EDT 125 ml

Davidoff Horizon - EDT 125 ml

572 Kč
659 Kč

Hit z katalogu: Davidoff Horizon - EDT 125 ml od známé značky Davidoff - toto zboží si můžete nechat dodat v bombastické akci za Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pda197125
Do obchodu

Popis

Davidoff

Tohle si zamilujete: Davidoff Horizon - EDT 125 ml od značky Davidoff - tento hit můžete sehnat v sezónní slevě za   Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Vy tak neplatíte nic navíc!

Tady je, daleko od vyšlapané cesty. Před ním jsou hory ležící v nekonečné krajině a dotýkající se nebes. Vítr je silný, ostře voní rozmarýnem, kůží a vetiverem. On se dívá do dálky. Rychlý a volný jako orel šplhá ze skály na skálu. Nohama na zemi, přesně ví, kam míří. Zastavil se mezi zemí a nebem, je svobodný. Je tam, kde chce být. Objevuje svět - to je muž Davidoff Horizon.

Parfém od Davidoff za cenu Kč. Původní cena 659 Kč. Pořidte si Davidoff Horizon - EDT 125 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag