Davidoff Horizon - EDT 125 ml

Davidoff Horizon - EDT 40 ml

374 Kč
459 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Davidoff Horizon - EDT 40 ml od oblíbené značky Davidoff - tento hit pořídíte v husté akci za 395 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pda19740
Do obchodu

Popis

Davidoff

Zákazníky doporučované zboží, Davidoff Horizon - EDT 40 ml co odebíráme od výrobce Davidoff - tento produkt dodáváme téměř zdarma za 395  Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Tady je, daleko od vyšlapané cesty. Před ním jsou hory ležící v nekonečné krajině a dotýkající se nebes. Vítr je silný, ostře voní rozmarýnem, kůží a vetiverem. On se dívá do dálky. Rychlý a volný jako orel šplhá ze skály na skálu. Nohama na zemi, přesně ví, kam míří. Zastavil se mezi zemí a nebem, je svobodný. Je tam, kde chce být. Objevuje svět - to je muž Davidoff Horizon.

Parfém od Davidoff za cenu 395 Kč. Původní cena 459 Kč. Pořidte si Davidoff Horizon - EDT 40 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag