Dior Dolce Vita - EDT 100 ml

Dior Dolce Vita - EDT 100 ml

 Kč
2299 Kč

Poctivý výrobek, Dior Dolce Vita - EDT 100 ml originální od labelu Dior - tento produkt máte na dosah ruky za mimořádně nízkou cenu Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pci003100
Do obchodu

Popis

Dior

Exkluzivní Dior Dolce Vita - EDT 100 ml s pečetí kvality Dior - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu   Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Průzračná vůně čerstvých květin se smyslností ovoce a koření - to je Dolce Vita od značky Dior. Autory vůně jsou Pierre Bourdan a Maurice Roger. Dolce Vita znamená sladký život, jméno má navodit uvolněný život Středozemí. Nechte se okouzlit touto orientálně-dřevitou vůní. Na trh byla uvedena v roce 1994.

Parfém od Dior za cenu Kč. Původní cena 2299 Kč. Pořidte si Dior Dolce Vita - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag