Dior Fahrenheit - EDT 1 ml - vzorek s rozprašovačem

Dior Fahrenheit - EDT 200 ml

2799 Kč
3399 Kč

Hit z katalogu: Dior Fahrenheit - EDT 200 ml co nám vyrábí Dior - tento produkt nabízíme ve výhodné akci za 2649 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pci006200
Do obchodu

Popis

Dior

Dnes je tady pro vás Dior Fahrenheit - EDT 200 ml od značky Dior - tento hit získáte výhodně za 2649  Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Vůně pro muže, který objevil svou vnitřní harmonii, svou pravdu, která mu otevírá brány světa obohaceného o vlastní emoce a sílu ducha. Vůně plná paradoxů - horká a přitom ledová, křehká a přitom silná, mužná a něžná zároveň. Flakon je velice kontrastní: černá znamená noční moře a nebe, červená oheň - žár, zapadající slunce. Vůně byla uvedena na trh v roce 1988.

Parfém od Dior za cenu 2649 Kč. Původní cena 3399 Kč. Pořidte si Dior Fahrenheit - EDT 200 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag