Dior Fahrenheit - EDT TESTER 100 ml

 Kč
1639 Kč

Dnes je tady pro vás Dior Fahrenheit - EDT TESTER 100 ml od známé značky Dior - tento hit pořídíte za výhodnou cenu Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ptester006100
Do obchodu

Popis

Dior

Vaše možnosti obohacující Dior Fahrenheit - EDT TESTER 100 ml co bereme od značky Dior - toto zboží si můžete opatřit s neuvěřitelnou slevou za   Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Vůně pro muže, který objevil svou vnitřní harmonii, svou pravdu, která mu otevírá brány světa obohaceného o vlastní emoce a sílu ducha. Vůně plná paradoxů - horká a přitom ledová, křehká a přitom silná, mužná a něžná zároveň. Flakon je velice kontrastní: černá znamená noční moře a nebe, červená oheň - žár, zapadající slunce. Vůně byla uvedena na trh v roce 1988.

Parfém od Dior za cenu Kč. Původní cena 1639 Kč. Pořidte si Dior Fahrenheit - EDT TESTER 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag