DKNY Liquid Cashmere White - EDP 100 ml

DKNY Liquid Cashmere White - EDP 100 ml

1369 Kč
1415 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází DKNY Liquid Cashmere White - EDP 100 ml co odebíráme od výrobce DKNY - tento artikl nakupujte za perfektní cenu 1299 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pdk161100
Do obchodu

Popis

DKNY

Nabídka pro vás: DKNY Liquid Cashmere White - EDP 100 ml s trendy značkou DKNY - tento produkt máte po jednoduché objednávce s úžasnou cenovkou 1299  Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

V roce 2015 představila značka vůně Liquid Cashmere White a Liquid Cashmere Black. Liquid Cashmere White je určena pro všechny ženy, které milují květinové, výraznější a okouzlující vůně. Kombinuje v sobě vanilku, pižmo, osmanthus, citrón a bergamot.

Parfém od DKNY za cenu 1299 Kč. Původní cena 1415 Kč. Pořidte si DKNY Liquid Cashmere White - EDP 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag