Dolce & Gabbana Dolce - EDP 75 ml

Dolce & Gabbana Dolce - EDP 30 ml

825.00 CZK Kč

Výjimečné zboží, Dolce & Gabbana Dolce - EDP 30 ml od producenta Dolce & Gabbana - toto zboží si můžete objednat za bombastickou cenu 825.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: pdg20630
Do obchodu

Popis

Dolce & Gabbana

V akci je Dolce & Gabbana Dolce - EDP 30 ml s trendy značkou Dolce & Gabbana - tento artikl je v tento okamžik při likvidaci skladu za nepřekonatelných 825.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Módní dům Dolce & Gabbana uvádí na začátku roku 2014 na trh vůni Dolce. Dolce představuje emocionální a smyslnou cestu přes Sicílii, která je originálem a inspirací tohoto módního dua.Dolce je popisována jako měkká a ženská vůně plná bílých květů. Čerstvost květů neroli spolu s květy papáji otevírá složení vůně, která plynule přechází do srdce, jemuž dominuje bílý amaryllis, narcis a leknín. Základ představuje měkké kašmírové dřevo a pižmo.

Parfém od Dolce & Gabbana za cenu 825.00 CZK. Původní cena 839.00 CZK. Pořidte si Dolce & Gabbana Dolce - EDP 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag