Dolce & Gabbana Dolce - EDP 75 ml

Dolce & Gabbana Dolce - EDP 75 ml

1499 Kč
1549 Kč

Jakostní Dolce & Gabbana Dolce - EDP 75 ml co nám vyrábí Dolce & Gabbana - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 1499 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: pdg20675
Do obchodu

Popis

Dolce & Gabbana

Radost přinášející Dolce & Gabbana Dolce - EDP 75 ml od oblíbeného výrobce Dolce & Gabbana - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 1499  Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Módní dům Dolce & Gabbana uvádí na začátku roku 2014 na trh vůni Dolce. Dolce představuje emocionální a smyslnou cestu přes Sicílii, která je originálem a inspirací tohoto módního dua.Dolce je popisována jako měkká a ženská vůně plná bílých květů. Čerstvost květů neroli spolu s květy papáji otevírá složení vůně, která plynule přechází do srdce, jemuž dominuje bílý amaryllis, narcis a leknín. Základ představuje měkké kašmírové dřevo a pižmo.

Parfém od Dolce & Gabbana za cenu 1499 Kč. Původní cena 1549 Kč. Pořidte si Dolce & Gabbana Dolce - EDP 75 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag