Dunhill Desire Blue - EDT 50 ml

Dunhill Desire Blue - EDT 50 ml

439 Kč
499 Kč

Velmi žádaný produkt, Dunhill Desire Blue - EDT 50 ml od oblíbené společnosti Dunhill - tento produkt dodáváme za perfektní cenu 439 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pdu00150
Do obchodu

Popis

Dunhill

Tohle si zamilujete: Dunhill Desire Blue - EDT 50 ml značky Dunhill - toto zboží si můžete koupit ve výprodejové akci za 439  Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Vůně klidu a míru. Tato vůně je určena pro moudré, elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. Muži, kteří přemýšlí o životě a světě do hloubky a vždy hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem. Jejich síla nespočívá ve "svalnaté mužnosti", ale v síle mužské individuality. Synonymy vůně jsou: osobitá, hloubavá, smyslná a romantická. Barva flakonu evokuje klid v duši, vyrovnanost a touhu po vnitřním uspokojení.

Parfém od Dunhill za cenu 439 Kč. Původní cena 499 Kč. Pořidte si Dunhill Desire Blue - EDT 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag