Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - EDP 30 ml

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - EDP 30 ml

 Kč
225 Kč

V akci je Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - EDP 30 ml s trendy značkou Elizabeth Arden - tento hit pořídíte extra levně za Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: pea02430
Do obchodu

Popis

Elizabeth Arden

Oblíbený produkt Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - EDP 30 ml oblíbené značky Elizabeth Arden - toto zboží si můžete opatřit s neuvěřitelnou slevou za   Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Když se den chýlí ke konci a noc je ještě mladá, nechte se zlákat světly velkoměsta. Je po páté a možnosti jsou nekonečné: centrum města, módní čtvrti, nábřeží... Je čas vyrazit! Ideálním průvodcem vám bude parfém 5th Avenue After Five - moderní, lehce orientální vůně, která vás bude doprovázet na cestě odpolednem až do noci. Učaruje vás svou smyslností, elegancí a půvabem.

Parfém od Elizabeth Arden za cenu Kč. Původní cena 225 Kč. Pořidte si Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - EDP 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag