Elizabeth Arden Green Tea Yuzu - EDT - SLEVA - bez celofánu

Elizabeth Arden Green Tea Yuzu - EDT - SLEVA - bez celofánu, ušpiněná krabička 100 ml

229 Kč
259 Kč

Exkluzivní Elizabeth Arden Green Tea Yuzu - EDT - SLEVA - bez celofánu, ušpiněná krabička 100 ml s jakostní značkou Elizabeth Arden - toto zboží si můžete objednat extra levně za 229 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: pxsleva3675100
Do obchodu

Popis

Elizabeth Arden

Prestižní Elizabeth Arden Green Tea Yuzu - EDT - SLEVA - bez celofánu, ušpiněná krabička 100 ml od společnosti Elizabeth Arden - tento artikl je v tento okamžik extra levně za 229  Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Toaletní voda Green Tea Yuzu je inspirována nadšenci pro zelený čaj, konkrétně zelený čaj Yuzu, kde se mísí citrusy a bylinné odstíny, které přicházejí s každým začátkem léta.Perfumérem této značky je pan Rodrigo Flores-Roux, který uvedl tuto vůni jako novou příložitost pro kreativnost: "Je to povznášející, osvěžující krása a elementární čistota, díky které Yuzu přináší smyslnost, kterou prožijete ať už v samotném čaji, kuchyni či při léčebných procedůrách.Nechal se inspirovat těmito unikátními vlastnostmi a chtěl je spárovat s pocity, které cítil a které se v něm odrážely. Chtěl je proměnit v živou a veselou vůni, která Vám bude vytvářet osobnost.Tento výrobek je na trhu od března roku 2014.

Parfém od Elizabeth Arden za cenu 229 Kč. Původní cena 259 Kč. Pořidte si Elizabeth Arden Green Tea Yuzu - EDT - SLEVA - bez celofánu, ušpiněná krabička 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag