Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 100 ml

Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 100 ml

 Kč
1399 Kč

Dnes je tady pro vás Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 100 ml se známou značkou Estée Lauder - tento hit můžete pořídit v akci za Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: pel052100
Do obchodu

Popis

Estée Lauder

Vaše oblíbené zboží, Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 100 ml od známé značky Estée Lauder - tento artikl musíte mít s úžasnou cenovkou   Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost - Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí. Všechno se točí okolo její barvy – červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílů její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí. Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.

Parfém od Estée Lauder za cenu Kč. Původní cena 1399 Kč. Pořidte si Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag