Ferrari Scuderia Racing Red - EDT 125 ml

Ferrari Scuderia Racing Red - EDT 125 ml

 Kč
499 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Ferrari Scuderia Racing Red - EDT 125 ml od kvalitního výrobce Ferrari - tento artikl je v tuhle chvíli s VIP slevou pro každého za Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pfr101125
Do obchodu

Popis

Ferrari

Diskontní Ferrari Scuderia Racing Red - EDT 125 ml se známou značkou Ferrari - tento hit můžete získat levně za   Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Udělejte si radost.

Světlo, linie, úhly, odrazy... přesně ve stylu inovace, dokonalosti a sportovního přístupu příznačného pro charismatickou značku Ferrari. Mimořádně maskulinní flakony reflektují předobrazy původních tvarů, ale nově je zdobí průsvitné barvy: ostře elektrizující rudá pro Racing Red a tajemně tmavá pro Black Signature. Obě ikonické barvy se opakují na lakovaných válcových uzávěrech.

Parfém od Ferrari za cenu Kč. Původní cena 499 Kč. Pořidte si Ferrari Scuderia Racing Red - EDT 125 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag