Givenchy Eaudemoiselle Essence Des Palais - EDP 100 ml

Givenchy Eaudemoiselle Essence Des Palais - EDP 100 ml

1999 Kč
2299 Kč

Exkluzivní Givenchy Eaudemoiselle Essence Des Palais - EDP 100 ml co odebíráme od výrobce Givenchy - tento artikl je tady pro vás v akci za 1999 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pgi238100
Do obchodu

Popis

Givenchy

Trendy Givenchy Eaudemoiselle Essence Des Palais - EDP 100 ml s pečetí kvality Givenchy - toto zboží si můžete nechat doručit po zlevnění za 1999  Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Eaudemoiselle Essence des Palais od Givenchyho je orientálně-květinová vůně pro ženy. Atraktivní černý flakon oválných tvarů s dobře se doplňujícím uzávěrem zlaté barvy. Samotná vůně je vhodná spíše aplikovat k večeru či na noc. Je těžšího výrazného charakteru. V hlavě parfému ucítíte šafrán, kůži, zázvor a kadidlo. V srdci poznáte růže, benzion a omamnou myrhu. Základem se proplétá pačuli, tonka bean a cedr. Tajemná a svůdná vůně pro smyslné ženy byla uvedena na trh roce 2017.

Parfém od Givenchy za cenu 1999 Kč. Původní cena 2299 Kč. Pořidte si Givenchy Eaudemoiselle Essence Des Palais - EDP 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag