Gucci Gucci Bloom - EDP 1 ml - odstřik

Gucci Gucci Bloom - EDP 30 ml

899 Kč
999 Kč

Neodoláte: Gucci Gucci Bloom - EDP 30 ml od výrobce Gucci - tento artikl je v tento okamžik v perfektní akci za 899 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pgu21030
Do obchodu

Popis

Gucci

Nabídka pro vás: Gucci Gucci Bloom - EDP 30 ml od producenta Gucci - tento hit snadno najdete levně za 899  Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Za vznikem květinové vůně Gucci Bloom stojí italský módní návrhář Alessandro Michele. Hlava se skládá z pomeranče a zelených tónů. V srdci se mísí tuberóza s jasmínem a zimolezem. V základu se následně rozvoní santalové dřevo společně s vanilkou a kořenem kosatce. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017 a jejím nosem je Alberto Morillas.

Parfém od Gucci za cenu 899 Kč. Původní cena 999 Kč. Pořidte si Gucci Gucci Bloom - EDP 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag