Gucci Gucci By Gucci - EDP 75 ml

Gucci Gucci By Gucci - EDP 75 ml

1499 Kč
1549 Kč

Tohle si zamilujete: Gucci Gucci By Gucci - EDP 75 ml od firmy Gucci - tento hit seženete s extra slevou za 1499 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pgu05975
Do obchodu

Popis

Gucci

Prvotřídní Gucci Gucci By Gucci - EDP 75 ml se známou značkou Gucci - tento hit můžete získat v sezónní slevě za 1499  Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Gucci By Gucci je vůní bohaté duše. Je určena moderní ženě, jež dovede plně ocenit sílu její smyslnosti umocněnou nezapomenutelnou signaturou vybraných a mistrovsky propojených ingrediencí. Žena, která se oddá jedinečnému kouzlu Gucci By Gucci je předurčena být svým okolím vnímána jako fascinující bytost. Gucci By Gucci je moderní ikonou mezi vůněmi. Silná a smyslná, pozorně sestavená z nejušlechtilejších ingrediencí.

Parfém od Gucci za cenu 1499 Kč. Původní cena 1549 Kč. Pořidte si Gucci Gucci By Gucci - EDP 75 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag