Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml + tělové mléko 80 ml

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml + tělové mléko 80 ml

 Kč
1999 Kč

Oblíbený produkt Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml + tělové mléko 80 ml co odebíráme od výrobce Hermes - tento produkt máte na dosah ruky ve výhodné akci za Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: phs095
Do obchodu

Popis

Hermes

V akci je pouze tady Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml + tělové mléko 80 ml od výrobce Hermes - tento artikl nepropásněte za úžasnou cenu   Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Každý rok si Hermès vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to řeka, a proto se vůně jmenuje "Zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také mocný Nil. Jeho ostrovy, plné zeleně, se staly inspirací pro tuto ojedinělou vůni.

Parfém od Hermes za cenu Kč. Původní cena 1999 Kč. Pořidte si Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml + tělové mléko 80 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 7
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag