Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml

 Kč
1849 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml od oblíbeného výrobce Hermes - tento produkt prodáváme při právě probíhající akci za Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: phs009100
Do obchodu

Popis

Hermes

Jakostní Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml od originálního výrobce Hermes - toto zboží si můžete opatřit téměř zdarma za   Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Každý rok si Hermès vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to řeka, a proto se vůně jmenuje "Zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také mocný Nil. Jeho ostrovy, plné zeleně, se staly inspirací pro tuto ojedinělou vůni.

Parfém od Hermes za cenu Kč. Původní cena 1849 Kč. Pořidte si Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 8
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag