Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 50 ml

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 50 ml

 Kč
1299 Kč

V akci je Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 50 ml značky Hermes - toto zboží si můžete opatřit s VIP slevou pro každého za Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: phs00950
Do obchodu

Popis

Hermes

Tradiční bestseller, Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 50 ml od společnosti Hermes - tento produkt nabízíme při časově omezené akci za   Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Každý rok si Hermès vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to řeka, a proto se vůně jmenuje "Zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také mocný Nil. Jeho ostrovy, plné zeleně, se staly inspirací pro tuto ojedinělou vůni.

Parfém od Hermes za cenu Kč. Původní cena 1299 Kč. Pořidte si Hermes Un Jardin Sur Le Nil - EDT 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 8
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag