Hugo Boss Element - EDT 90 ml

Hugo Boss Element - EDT 90 ml

769.00 CZK Kč

Příjemné pocity navazující Hugo Boss Element - EDT 90 ml co nám vyrábí Hugo Boss - toto zboží si můžete nechat poslat za výhodnou cenu 769.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: phg23790
Do obchodu

Popis

Hugo Boss

Nejprodávanější Hugo Boss Element - EDT 90 ml s trendy značkou Hugo Boss - tento produkt nabízíme za úžasnou cenu 769.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Moderní pánská vůně Hugo Element je určena muži, který nedokáže žít bez pulzujících rytmů města. Navržena tak, aby svému nositeli dodala tvůrčí energii. Zpomal, zbav se každodenního stresu, buď ve svém živlu. Dynamická a energická Hugo Element představuje kreativní a inspirující vůni městskou energií. Tento koktejl ingrediencí je namíchán pro muže, který vidí město jako svou oázu, jako své městské hřiště.

Parfém od Hugo Boss za cenu 769.00 CZK. Původní cena 899.00 CZK. Pořidte si Hugo Boss Element - EDT 90 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag