Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 50 ml

Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 50 ml

1231 Kč
1399 Kč

Jedinečná nabídka, Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 50 ml značky Jean P. Gaultier - tento produkt obchodujeme po zlevnění za 1242 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: pjg10350
Do obchodu

Popis

Jean P. Gaultier

Exkluzivní Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 50 ml co nám dodává Jean P. Gaultier - tento hit získáte ve výhodné akci za 1242  Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Skandál! Přesně to způsobíte, když se navoníte toaletní vodou módního domu Jean Paul Gaultier. Kdekoliv se objevíte okamžitě zapůsobíte, upře se na vás veškerá pozornost. Vy budete tajemná, sebevědomá a svůdná a okamžitě se stanete středem pozornosti.  Ovocně-květinová vůně, která je určená pro ženu, která se nebojí na sebe upoutat pozornost. Dokonalé spojení pouze tří složek, které se postupně rozvoní hruškou, jasmínem a medem jistě zanechá dojem. Parfém uveden na trh v roce 2019.

Parfém od Jean P. Gaultier za cenu 1242 Kč. Původní cena 1399 Kč. Pořidte si Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag