Jesus Del Pozo Halloween - EDT 30 ml

Jesus Del Pozo Halloween - EDT 100 ml

 Kč
599 Kč

Radost přinášející Jesus Del Pozo Halloween - EDT 100 ml od výrobce Jesus Del Pozo - toto zboží si můžete nechat poslat při časově omezené akci za Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: pju001100
Do obchodu

Popis

Jesus Del Pozo

Vaše oblíbené zboží, Jesus Del Pozo Halloween - EDT 100 ml co nám dodává Jesus Del Pozo - toto zboží si můžete koupit s úžasnou cenovkou   Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí. Flakon parfému Halloween je moderní a průhledná skleněná amfora, která umožňuje fialovým paprskům parfému procházet ven bez omezení a změny. Na postříbřeném hliníkovém prstenci na spodním okraji lahvičky je vyryto jméno parfému a jeho autora. Tato vůně byla představena v roce 1997.

Parfém od Jesus Del Pozo za cenu Kč. Původní cena 599 Kč. Pořidte si Jesus Del Pozo Halloween - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag