Kenzo Flower By Kenzo - EDP 1 ml - odstřik

Kenzo Flower By Kenzo - EDP 1 ml - odstřik

 Kč
29 Kč

Vaše možnosti obohacující Kenzo Flower By Kenzo - EDP 1 ml - odstřik populárního výrobce Kenzo - tento artikl se na vás těší extra výhodně za Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pke0101
Do obchodu

Popis

Kenzo

Trhem osvědčený produkt, Kenzo Flower By Kenzo - EDP 1 ml - odstřik co odebíráme od výrobce Kenzo - tento hit snadno najdete za perfektní cenu   Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Protože červený mák nemá žádnou vůni, Kenzo pro něj jednu vytvořil. Moc jedinečné, silné, prosté a smyslné květiny. Flower By Kenzo - květina ve městě. Vždy krásná svou jednoduchostí, křehká a silná, nepředvídatelná. Zrodit se, růst, kvést, zářit... To jsou čtyři etapy života vlčího máku. O této vůni vám více napoví náš magazín.

Parfém od Kenzo za cenu Kč. Původní cena 29 Kč. Pořidte si Kenzo Flower By Kenzo - EDP 1 ml - odstřik nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag