Kenzo Jungle L´Élephant - EDP 30 ml

Kenzo Jungle L´Élephant - EDP 30 ml

789 Kč
835 Kč

Jedinečná nabídka, Kenzo Jungle L´Élephant - EDP 30 ml s pečetí kvality Kenzo - tento artikl čeká na vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pke00330
Do obchodu

Popis

Kenzo

Produkt osvědčený zákazníky, Kenzo Jungle L´Élephant - EDP 30 ml s osvědčenou značkou Kenzo - toto zboží si můžete nechat poslat extra levně za   Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Ženu, jakou si představujeme pro lepší svět: nespoutanou, nezávislou, moderní, obohacenou stykem s jinými národy a kulturami. Kenzo se rozhodl věnovat této ženě kouzlo nového parfému - překvapivého a výbušného, který pojmenoval Kenzo Jungle L´Élephant.

Parfém od Kenzo za cenu Kč. Původní cena 835 Kč. Pořidte si Kenzo Jungle L´Élephant - EDP 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag