Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik

Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik

 Kč
29 Kč

Velmi žádaný produkt, Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik od značky Lacoste - toto zboží si můžete nechat poslat v sezónní slevě za Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pla0011
Do obchodu

Popis

Lacoste

Trendy Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik populárního výrobce Lacoste - tento produkt koupíte ve výhodné akci za   Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Lacoste Pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Pro ženu, která má odvahu vyjevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je spíše půvabná než krásná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá. Občas se jí, vinou spontánnosti, podaří vydat se nesprávnou cestou, ale vždy se všemu věnuje s maximální energií. Vůně byla na trh uvedena v roce 2003.

Parfém od Lacoste za cenu Kč. Původní cena 29 Kč. Pořidte si Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 10
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag