Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik

Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 30 ml

439 Kč
535 Kč

V akci je právě teď Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 30 ml s pečetí kvality Lacoste - tento hit seženete s výjimečnou slevou za 454 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pla00130
Do obchodu

Popis

Lacoste

Nejprodávanější Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 30 ml co nám dodává Lacoste - tento artikl doporučujeme po zlevnění za 454  Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Lacoste Pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Pro ženu, která má odvahu vyjevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je spíše půvabná než krásná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá. Občas se jí, vinou spontánnosti, podaří vydat se nesprávnou cestou, ale vždy se všemu věnuje s maximální energií. Vůně byla na trh uvedena v roce 2003.

Parfém od Lacoste za cenu 454 Kč. Původní cena 535 Kč. Pořidte si Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag