Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik

Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 50 ml

599 Kč
855 Kč

Špičkové zboží, Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 50 ml od kvalitního výrobce Lacoste - tento hit můžete pořídit za bombastickou cenu 599 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pla00150
Do obchodu

Popis

Lacoste

Hit z katalogu: Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 50 ml od producenta Lacoste - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 599  Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Lacoste Pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Pro ženu, která má odvahu vyjevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je spíše půvabná než krásná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá. Občas se jí, vinou spontánnosti, podaří vydat se nesprávnou cestou, ale vždy se všemu věnuje s maximální energií. Vůně byla na trh uvedena v roce 2003.

Parfém od Lacoste za cenu 599 Kč. Původní cena 855 Kč. Pořidte si Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 10
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag