Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 1 ml - odstřik

Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 90 ml

799 Kč
1139 Kč

Tohle si zamilujete: Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 90 ml oblíbené značky Lacoste - tento hit naleznete v neopakovatelné akci za 699 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pla00190
Do obchodu

Popis

Lacoste

Není proč váhat, Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 90 ml od značky Lacoste - toto zboží si můžete nechat poslat v neopakovatelné akci za 699  Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.

Lacoste Pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Pro ženu, která má odvahu vyjevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je spíše půvabná než krásná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá. Občas se jí, vinou spontánnosti, podaří vydat se nesprávnou cestou, ale vždy se všemu věnuje s maximální energií. Vůně byla na trh uvedena v roce 2003.

Parfém od Lacoste za cenu 699 Kč. Původní cena 1139 Kč. Pořidte si Lacoste Lacoste Pour Femme - EDP 90 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 10
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag