Lacoste Touch Of Pink - EDT 90 ml

Lacoste Touch Of Pink - EDT 90 ml

639 Kč
799 Kč

Příjemné pocity navazující Lacoste Touch Of Pink - EDT 90 ml od značky Lacoste - toto zboží si můžete opatřit za úžasnou cenu 650 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pla01290
Do obchodu

Popis

Lacoste

Vynikající Lacoste Touch Of Pink - EDT 90 ml od originálního výrobce Lacoste - tento hit získáte za téměř velkoobchodní cenu 650  Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch Of Pink je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí vždy upřímná. Rozhodla se žít svůj život a jít za tím, co ji učiní šťastnou. Touch Of Pink je skvělým doplňkem exkluzivní řady oblečení, vůní a módních doplňků pro ženy značky Lacoste a pokračuje v definování a oslavě moderní ženy.

Parfém od Lacoste za cenu 650 Kč. Původní cena 799 Kč. Pořidte si Lacoste Touch Of Pink - EDT 90 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 4

Další produkty od výrobce  

1 2 3 10
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag