Lalique White - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml

Lalique White - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml

619 Kč
659 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lalique White - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml co nám vyrábí Lalique - tento artikl je v tuhle chvíli při likvidaci skladu za nepřekonatelných 619 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: plq023125
Do obchodu

Popis

Lalique

Trhem osvědčený produkt, Lalique White - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml co nám dodává Lalique - tento hit můžete sehnat v neopakovatelné akci za 619  Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Symbol dokonalé krásy. Řekne-li se Lalique, sluší se ihned připojit „křišťál“ a myslí se tím jedinečné flakony inspirované mistrovskými díly Reného Lalique. Nejinak je tomu i v případě Lalique White. Světlo je už po staletí symbolem poznání a osvícení, ale také souborem fyzikálních faktů, jenž fascinuje a září. Světlo je zdrojem energie a tepla. Ze žáru se zrodil i křišťál – jiskřivý a průhledný: proto je bez nadsázky Lalique označován za „sochaře světla“. Bílá se vynořuje z celého barevného spektra a upoutává k sobě pozornost.

Parfém od Lalique za cenu 619 Kč. Původní cena 659 Kč. Pořidte si Lalique White - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag