Montblanc Individuel - EDT 75 ml

Montblanc Individuel - EDT 75 ml

609 Kč
649 Kč

Špičkové zboží, Montblanc Individuel - EDT 75 ml co odebíráme od výrobce Montblanc - tento artikl je v tento okamžik s neuvěřitelnou slevou za Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pmb00175
Do obchodu

Popis

Montblanc

No a tohle chcete: Montblanc Individuel - EDT 75 ml s pečetí kvality Montblanc - tento produkt koupíte za perfektní cenu   Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Vůně Mont Blanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem. Má svoji duši. Je sebejistá, nezávislá a zanechává dlouhotrvající dojem. To je výsadou Individuel. Velmi mužný a jednoduchý flakon podtrhuje originalitu vůně. Celé provedení je laděno do moderní stříbrné barvy, která vyniká v kombinaci s šedo-modrou barvou vůně. Vedle decentního jména vůně na flakonu je jeho jedinou ozdobou symbol značky Mont Blanc – bílá hvězda – na uzávěru. Vůně Mont Blanc Individuel odráží luxus, vytříbený design a eleganci. Vůně byla uvedena na trh v roce 2003.

Parfém od Montblanc za cenu Kč. Původní cena 669 Kč. Pořidte si Montblanc Individuel - EDT 75 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag